آیکن-سبدخرید |(بالا)

نانو الیاف

تولید نانو الیاف و خدمات

گالری تصاویر

  • Filter-Diagram
  • Scale-certificate
  • Test-results
  • Microscope-image1
  • Microscope-image2
  • Microscope-image3
  • Sample-coverage

شرکت دانش بنیان نانو جوان صنعت با دارای بودن 7 دستگاه تولید نانو الیاف توان تولید و همچنین همکاری در خصوص ساخت انواع فیلتر ها را دارد و همچنین در قسمت پژوهشی شرکت نیز خدمات پژوهشی به دانشجویان و اساتید محترم  در نظر گرفته شده است.

باتوجه کاربرد های متفاوت فیلتر ها در زمینه های متعدد دامنه کاربری بسیار گسترده ای نظیر فیلتر هوای خودرو ، فیلتر های تسویه هوا و غیره وجود دارد که در صنایع متعدد با توجه به کاربرد فیلتر جنس و مدیا های متفاوتی دارند و حضور نانو الیاف براین مدیا ها باعث افزایش فیلتراسیون و در نتیجه بالا رفتن بازده فیلتر می شود از این رو کلیه پروژه های پژوهشی در اسکیل های صنعتی و دانشجویی جهت پوشش دهی نانو الیاف های پلیمری پذیرفته می شود به تجربه بدست آمده در زمینه تولید نانو الیاف از پلیمر های مختلف این شرکت توان ساخت دستگاه ها الکتروریسی در ابعاد صنعتی و آزمایشگاهی را دارد.

 

 

ولتاژ های مثبت و منفی

یکی از ارکان تولید نانو الیاف از هر پلیمری های ولتاژ می باشد که این شرکت قادر به تولید و انجام خدمات در این حوزه نیز می باشد.

خدمات نانو الیاف

تولید نانو الیاف
و خدمات

به فضل الهی شرکت دانش بنیان مهندسی نانو جوان صنعت کاوش با تولید دستگاه های الکتروریسی صنعتی به تولید فیلتر پرداخته است.

فیلتر : ابزاری برای جدا نمودن اجزا و خالص سازی سیلات می باشد. حل ممکن سیال هوا باشد و عملکرد جداسازی ذرات ریز هوا و گاه سیال مایع باشد و جدا سازی ناخالصی از مایع (آب، روغن و...)مدنظر باشد.

اهمیت بازده فیلتراسیون

اهمیت پایداری فیلتراسیون

ولتاژ های مثبت و منفی

فیلتر : ابزاری برای جدا نمودن اجزا و خالص سازی سیلات می باشد. حل ممکن سیال هوا باشد و عملکرد جداسازی ذرات ریز هوا و گاه سیال مایع باشد و جدا سازی ناخالصی از مایع (آب، روغن و...)مدنظر باشد.

دو نکته مهم در فیلتراسیون

  • اهمیت بازده فیلتراسیون:

بیشتر فیلترها به صورت مکانیکی به جداسازی ذرات می پردازند و در این حالت میزان متخلخل بودن فیلتر و از طرفی قطر روزنه ها در میران عملکردی فیلتر نقش بسزایی را ایفا می کند. که در این مورد نانو الیاف ها با ساختاری در هم تنیده تخلخل هایی را ایجاد می کنند که دارای مانفذ با قطر نانو متری هستند و قادراند ذرات کوچکتر از  0.3 میکرومتر را مهار نمایند و به این صورت استانداردی تحت عنوان استاندارد فیلتراسیون ایجاد می شود. از این رو وقتی گفته می شود یک فیلتر دارای فیلتراسیون 95 درصد می باشد یعنی قادر است 95 درصد ذرات کوچکتر از 0.3 میکرون را در ساختار خود بدام بی اندازد.

  • اهمیت پایداری فیلتراسیون

مسلما فیلتر هایی که برای بدام انداخت ذرات گرد و غبار در کارخانه سیمان استفاده می شوند با فیلترهایی تنفسی ماسک کاملا متفاوت هستند هرچند که مکانیسم هر دو کاملا مشابه است آنچه باعث تفاوت است مقدار زمانی است که یک فیلتر می تواند عملکرد خود راحفظ نمایند که در این مورد نیز نانو ذرات و نانو الیاف با توجه به ماهیتی که دارد شایان توجه هستند.

ساعات کاری

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت

شنبه - چهارشنبه
۸صبح - ۵:۳۰ بعداز ظهر
پنج شنبه‌ها
۸صبح - ۲:۳۰ بعدازظهر

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir