ریموت چند کاره

امروزه با پیشرفت روز افزون صنایع و الکترونیکی شدن اغلب وسایلی که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد  و همچنین نیاز روز افزون به امنیت بالا در تجهیزات الکترونیکی یکی از بزرگترین چالش ها، پیچیدگی هر ریموت کنترل و تعداد زیاد ریموت کنترل برای هدایت و راه اندازی وسایل الکترونیکی می باشد؛ از این رو تلاش شده تا دستگاهی ساخته شود که با تجمیع ریموت کنترلرها در یک ریموت کنترل واحد رمزدار به هدف نهایی که کنترل و دادن فرمان مناسب به وسایل الکتریکی می باشد را براورده نمایید. برای مثال یک فرد روزانه با دزدگیر خودرو، ریموت درب برقی پارکینگ، مغازه و حتی مانع های حفاظت فیزیکی سروکار دارد که می توان با تجمع تمام این ریموت کنترل ها در یک ریموت واحد رمزدار به کمک کاربر آمد.

ساخت دستگاه و مهندسی معکوس

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران جوان صنعت با توجه ماهیت پژوهشی که دارد در زمینه های تولید و ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و از مراحل اولیه طراحی و سپس ساخت و تولید را در درون خود مجموعه انجام می پذیرد.

ایده خلاقیت نوآوری

فقط کافیست برای یک شروع تازه تصمیم بگیرد.ما در کنارشما هستیم.

خبرنامه

 

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir