آیکن-سبدخرید |(بالا)

دیوار حرارتی

 هدف همه سیستم های گرمایش خورشیدی ذخیره سازی گرما توسط مصالح ساختمانی و رها سازی آن در زمان هایی است که تابش خورشید وجود ندارد.  دیوار ترمب امروزه یک راهکار مقرون به صرفه و کارآمد به منظور بهره گیری مطلوب از انرژی خورشیدی برای گرمایش ساختمان ها است. علاوه بر این، دیوار ترمب در تابستان نیز میتواند گرمای نامطلوب دریافتی را کاهش دهد و پدیده حرارت دهی زیاد در تابستان را کنترل نماید. دیوار ترمب یک تکنولوژی غیر فعال خورشیدی پیشرفته و نوین در مهندسی ساختمان ها و معماری به شمار می آید، که در دهه های اخیر بیشتر مورد توجه واقع شده است . این تکنولوژی میتواند به عنوان ذخیره کننده انرژی خورشیدی در ساختمان باعث کاهش مصرف سوخت فسیلی و در نتیجه منافع اقتصادی گردد . ایده دیوار حرارتی خورشیدی به منظور گرمایش کانکس ها مسکونی مورد توجه است هم چنین این ایده در بکارگیری تامین گرمایش کارگاه نگهداری مرغداری مورد توجه است.

ساخت دستگاه و مهندسی معکوس

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران جوان صنعت با توجه ماهیت پژوهشی که دارد در زمینه های تولید و ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و از مراحل اولیه طراحی و سپس ساخت و تولید را در درون خود مجموعه انجام می پذیرد.

ایده خلاقیت نوآوری

فقط کافیست برای یک شروع تازه تصمیم بگیرد.ما در کنارشما هستیم.

خبرنامه

 

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir