نانو چسب آنتی باکتریال

نانو چسب آنتی باکتریال

این محصول دانش بنیان با ترکیبی متفاوتی که دارد این امکان را به مصرف کننده می دهد که بتواند اکثر سطوح مثل چوب، سنگ، و شیشه و غیره را در مدتی محدود بچسباندن و همچنین در کاربردی خاص از این محصول می توان به عنوان عایق در سطوح مختلف نظیر استخر، پشت بام، سرویس بهداشتی و غیره استفاده نمود از جمله کاربرد های دیگر این محصول استفاده از آن به عنوان افزودنی به بتون می باشد که سبب آبگریزی و عدم ترک خوردن بتون می شود این محصول نیز دارای نانو ذرات اکسید روی بودن و خاصیت آنتی باکتریالی دارد و این خاصیت محصول را در کاربرد به عنوان درزگیری بسیار متمایز از سایر محصولات مشابه می نماید. از جمله گواهی نامه و تاییدیه های این محصول می توان به گواهی ثبت اختراع، نانو مقیاس و استاندارد 10900آنتی باکتریال و 14718 چسب سنگ اشاره نمود.

nano-1.jpg

به ما بپیوندیدنانو چسب آنتی باکتریال

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت

nano_03.jpg

محصول نانو چسب به لحاظ تاییدیه کیفی چسبندی روی سطوح توسط دستگاه تنسایل مورد ارزیابی قرار گرفته است و نتایج مورد تایید استاندارد  14718چسب سنگ بوده است. به این صورت که محصول مورد نظر را بین دو قطعه سنگ قرار داده و توسط دستگاه نیرو از بالا و پایین به آن اعمال شد تا سر انجام پس از اعمال نیروی 1500 نیوتون سنگ شگست ولی چسب باز نشد. ازجمله تاییدیه های محصول می توان به استاندارد 10900 آنتی باکتریال که بر مبنای از بین بردن  باکتری هایی نظیر اشرشیکا ایکلای، سودو مناس و استف ارتوئوس بنا شده است می توان اشاره نمود.

یکی از مهمترین اجزای محصول نانو ذرات هستند که به آن خاصیت آنتی باکتریالی می دهند و مرجعی که اندازه این ذرات را تایید می نماید ستاد نانو بوده که در نهایت گواهی نانو مقیاس را صادر می نمایید.

این محصول دانش بنیان وابسته به نوع کابردی که دارد بایستی حتما فقط یک لایه نازک از آن روی مرز مشترک شکستگی کشیده شود نکته مهم در استفاده از این محصول زمان خشک شدن آن می باشد به طوری که حتما بایستی در دقایق اولیه چسباندن دو قطعه در مکان مناسب فیکس شود و سپس تا خشک شدن نهایی که تا یکی دوساعت به طول می انجامد نبایستی نیروی زیادی به آن اعمال شود. دومین نکته مهم در کاربرد این محصول حساسیت آن به نور خورشید قبل از استفاده می باشد لازم به ذکر است عمر مفید این پوشش ارتباط مستقیمی با میزان تابش نور و میزان رطوبت محیط دارد مصلما هر چه نور غیر مستقیم تر و رطوبت کمتر عمر چسبیدن قطعات افزایش می یابد.

چسب آنتی باکتریال: این محصول می تواند به عنوان چسب سنگ، چوب و شیشه نیز کاربرد یابد.

مزیت الف)

تک جزئی بودن و کاربری آسان برای کاربر: به طوری که کافیست کاربر دو قطعه مورد نظر که شکسته شده یا به هر نحوی از هم جدا هستند را با مقدار اندکی چسب آغشته نموده و حدود 5-10 دقیقه آن را مهار نمایید پس از حدود 10دقیقه(اگر سطح چسب زده شده زیاد باشد بایستی زمان بیشتری بدهید) اتصال اتفاق می افتد ولی برای اتصال نهایی بایستی تا چند ساعت(1-2 ساعت) زمان بدهید تا کاملا خشک شود.

قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه

مزیت ب)

استحکام بالا: این محصول بیشتر برای چسباندن چوب،سنگ و شیشه کاربرد دارد لذا برای اثبات خواصیت استحکامی آن استاندارد 14718 بررسی شد.

خاصیت آنتی باکتریالی: برای اثبات خواصیت آنتی باکتریالی آزمون 10900 از این محصول گرفته و نتایج آن خیره کننده می باشد.

مزیت ج)

زمان خشک شدن مناسب: به طور کلی زمان خشک شدن یک مقدارکیفی است و نمی توان برای آن زمان دقیقی مطرح نمود و بهترین نشانه خشک شدن نچسبیدن و جای نیانداختن انگشت بروی پوشش می باشد و این مطلب برای محصول حاضر در مدت گوتاهی اتفاق می افتد.

مزیت د)

پوشش دهی بالا : ملاک پوشش دهی بالا یک پارامتر مهم برای تعیین مناسب بودن همبستگی بافتی چسب می باشد به زبان ساده هر چه بافت ها و اجزای تشکیل دهنده پوشش همگن تر باشند میزان پوشش دهی نیز به مراتب افزایش می یابد لازم به ذکر است میزان گرانروی ( ویسکوزیته) محصول و پوشش نیز در این امر تاثیر به سزایی دارد  و محصول حاضر از گرانروی به نسبت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است نیازی به ریختن بیش از حد چسب برای استحکام وجود ندارد چرا که یک لایه نازک از محصول توان چسبندگی بالایی دارد.

مزایای نانو چسب آنتی باکتریال


  • تک جزئی بودن و کاربری آسان برای کاربر: به طوری که کافیست کاربر دو قطعه مورد نظر که شکسته شده یا به هر نحوی از هم جدا هستند را با مقدار اندکی چسب آغشته نموده و حدود 5-10 دقیقه آن را مهار نمایید پس از حدود 10دقیقه(اگر سطح چسب زده شده زیاد باشد بایستی زمان بیشتری بدهید) اتصال اتفاق می افتد ولی برای اتصال نهایی بایستی تا چند ساعت(1-2 ساعت) زمان بدهید تا کاملا خشک شود.
  • استحکام بالا: این محصول بیشتر برای چسباندن چوب،سنگ و شیشه کاربرد دارد لذا برای اثبات خواصیت استحکامی آن استاندارد 14718 بررسی شد.
  • قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه
  • خاصیت آنتی باکتریالی: برای اثبات خواصیت آنتی باکتریالی آزمون 10900 از این محصول گرفته و نتایج آن خیره کننده می باشد.
  • زمان خشک شدن مناسب: به طور کلی زمان خشک شدن یک مقدارکیفی است و نمی توان برای آن زمان دقیقی مطرح نمود و بهترین نشانه خشک شدن نچسبیدن و جای نیانداختن انگشت بروی پوشش می باشد و این مطلب برای محصول حاضر در مدت گوتاهی اتفاق می افتد.
  • پوشش دهی بالا : ملاک پوشش دهی بالا یک پارامتر مهم برای تعیین مناسب بودن همبستگی بافتی چسب می باشد به زبان ساده هر چه بافت ها و اجزای تشکیل دهنده پوشش همگن تر باشند میزان پوشش دهی نیز به مراتب افزایش می یابد لازم به ذکر است میزان گرانروی ( ویسکوزیته) محصول و پوشش نیز در این امر تاثیر به سزایی دارد و محصول حاضر از گرانروی به نسبت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است نیازی به ریختن بیش از حد چسب برای استحکام وجود ندارد چرا که یک لایه نازک از محصول توان چسبندگی بالایی دارد.

درباره ما

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir