آیکن-سبدخرید |(بالا)

دستگاه اندازگیری آلودگی هوا

آلودگی هوا یکی از مهم ترین  چالش های امروزه بشری می باشد و از جمله مشکلات آن ایجاد و یا تشدید بیماری های مزمن تنفسی، قلبی و می باشد و از جمله مشکلات دیگر مشکل زیست محیطی ناشی از آلودگی هوا می باشدو همواره پیشبینی یک معضل می تواند در کنترل آن نقش موثری داشته باشد بنابراین ساخت دستگاهی که بتواند میزان آلودگی محیط را تشخیص دهد لازم به نظر می رسد از این رو تلاش شده تا دستگاهی ساخته شود که با دقتی بالا آلودگی محیط را تشخیص داده و در کاربردی خاص بتواند میزان الکل موجود در محیط را به صورت عددی مشخص سازد؛ لازم به ذکر است در ساخت این دستگاه با قابلیت هایی همچون قابل حمل بودن، سبک بودن، کاربری آسان ، دقیق بودن و ارسال پیامک نیاز به جزییات الکترونیکی پیچیده ای می باشد که ساخت این دستگاه را منحصر به فرد می سازد. نکته قابل تامل دیگر کاربری وسیع این دستگاه می باشد، که قادر است انواع آلودگی را تشخیص داده و در سایر مکان ها از کارخانجات تا ارگان  های دولتی کاربرد یابد.

ساخت دستگاه و مهندسی معکوس

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران جوان صنعت با توجه ماهیت پژوهشی که دارد در زمینه های تولید و ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و از مراحل اولیه طراحی و سپس ساخت و تولید را در درون خود مجموعه انجام می پذیرد.

ایده خلاقیت نوآوری

فقط کافیست برای یک شروع تازه تصمیم بگیرد.ما در کنارشما هستیم.

خبرنامه

 

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir