مشاوره ثبت اختراع

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران با توجه به کادری مجرب و با تجربه این توانایی را دارد که به داوطلبانی در مسیر پر پیچ و خم ثبت اختراع که گام می گذارند راهنمایی و مشاوره دهد لازم به ذکر است این شرکت با عقد قرارداد منع افشاری اطلاعات به به داوطلب این امکان را می دهد که با خیالی آسوده که طرح به سرقت نمی رود و یا شرکت مذکور از طرح سواستفاده نمی کند به ادامه روند ثبت اختراع بپردازد. از جمله مزایای دیگر این شرکت آن است که داوطلب را از نقطه ابتدای ایده نا نمونه اولیه همراهی می کند و این توافق سودمند هواره به سمت داوطلب گرایش دارد.

ساخت دستگاه و مهندسی معکوس

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران جوان صنعت با توجه ماهیت پژوهشی که دارد در زمینه های تولید و ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و از مراحل اولیه طراحی و سپس ساخت و تولید را در درون خود مجموعه انجام می پذیرد.

ایده خلاقیت نوآوری

فقط کافیست برای یک شروع تازه تصمیم بگیرد.ما در کنارشما هستیم.

خبرنامه

 

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir