آیکن-سبدخرید |(بالا)

دستگاه عصاره گیری

امروزه با پیشرفت روزافزون علوم دارویی و نظر به عوارض جانبی داروهای شیمیایی توجه خاصی به دارو ها و عصاره های گیاهی شده است؛ از این رو ساخت دستگاهی که در عین سادگی در عملکرد بتواند به صورت صنعتی عصاره  گیاهان مختلف را در حلال های مختلف به طوری که خاصیت دارویی آنها حفظ شود ،از این رو دستگاهی ساخته شده که قادر است با در نظر گرفتن شرایط ترمودینامیکی خاص هر گیاه، با اعمال حرارت و فشار، عصاره های موجود در گیاهان مختلف را بدون آنکه به بافت های گیاه آسیبی برسد، استحصال نماید. به بیان بهتر این دستگاه می تواند عصاره های موجود در درون گیاهان مختلف را  با اعمال تغییرات کم دمایی و فشاری، با بازدهی بالا و کاملا اقتصادی از گیاهان استخراج نماید و از دیگر مزایای دستگاه می توان به بهداشتی بودن آن اشاره نمود به گونه ای که عصاره گیری بدون حضور دست در دستگاهی که تمام اجزای آن آبکاری شده اند صورت می پذیرد. برای نمونه یکی از محصولات این دستگاه  عصاره رزماری می باشد که در آرامش بخشی، خاصیت ضد التهابی، تقویت حافظه، تقویت سیستم ایمنی، خاصیت آنتی باکتریالی، تسکین درد، سم زدایی بدن و تنظیم حرکات روده و دستگاه گوارش کاربرد قابل توجهی دارد؛ حال آن که تنها کاربرد شناخته شده از این عصاره خاصیت بهبود بخشی برای مشکلات پوستی بوده است. تاکنون عصاره های گل محمدی، رزماری، الوورا، دارچین به کمک این دستگاه استحصال شده که قابل عرضه به مشتتاقان طب سنتی می باشد.

ساخت دستگاه و مهندسی معکوس

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران جوان صنعت با توجه ماهیت پژوهشی که دارد در زمینه های تولید و ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و از مراحل اولیه طراحی و سپس ساخت و تولید را در درون خود مجموعه انجام می پذیرد.

ایده خلاقیت نوآوری

فقط کافیست برای یک شروع تازه تصمیم بگیرد.ما در کنارشما هستیم.

خبرنامه

 

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir