آیکن-سبدخرید |(بالا)

تفاهم نامه

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت مستقر در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای اهداف خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در کلیه گروه های سنی ( دانشجویی، دانش آموزی ) می نماید. از این رو این شرکت تفاهم نامه هایی با ارگان های مرتبط نظیر پژوهش سرا های آموزش و پرورش(ناحیه 2 و1)، دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،انجمن نانو فناوری استان فارس معاونت پژوهشی بسیج سپاه فجر شیراز وغیره نموده است. لازم به ذکر است ضمن اعطای مدرک معتبرمجموعه دوره های برگزار شده عمدتا پژوهش محور بوده به تولید منتج خواهد شد.
فرایند نگارش اظهارنامه ثبت اختراع دارای نکات و چالش هایی می باشد که نیازمند مشاوره در این حوزه می باشد از این رو این شرکت علاوه بر کمک به ارزیابی ایده های پایدار و قابل ثبت مشاوره هایی در مراحل نگارش و تاییدیه اولیه مالکیت معنوی سازمان ثبت و اسناد کشور نیز نمی نماید.

ساخت دستگاه و مهندسی معکوس

شرکت دانش بنیان ایده سازان و فناوران جوان صنعت با توجه ماهیت پژوهشی که دارد در زمینه های تولید و ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و از مراحل اولیه طراحی و سپس ساخت و تولید را در درون خود مجموعه انجام می پذیرد.

ایده خلاقیت نوآوری

فقط کافیست برای یک شروع تازه تصمیم بگیرد.ما در کنارشما هستیم.

خبرنامه

 

شرکت دانش بنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت در تاریخ 9/6/1396 با شماره 48118 در اداره ثبت شرکت ها با شماره ملی 14007033941به ثبت رسید. این شرکت از ابتدای تاسیس خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان فارس مستقر گردید و در تاریخ 5/3/97 مورد ارزیابی نانو مقیاس و دانش بنیان قرار گرفت و هم اکنون در حال تولید محصولات خود در مرکز رشد بیوتکنولوژی می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی – مرکز رشدبیوتکنولوژی- شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

تماس: 09173067202  

ایمیل: info@nanojavansanat.ir

کليه حقوق اين سايت متعلق به NanoJavanSanat مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط تیم طراحان Spasco.ir