0

  دوره ها و کارگاه های آموزشی

  دوره ها و کارگاه های آموزشی

  شرکت دانش بنیان ایده سازان از ابتدای تاسیس خود هموراه دغدغه ارتقای علمی در محصولات و افزایش عمومی علم را داشته است از این تلاش های بی وقفه ای در امر انجام داده است یکی از مهترین اقدامات شرکت برگزاری دوره ها، جشنواره ها و گارگاه های آموزشی در زمینه های نانو فناوری، مهندسی، ثبت اختراع و دوره های پزشکی در تمامی ردهای سنی اعم از دانش آموز و دانشجو بوده است. آنچه دروره های این شرکت را از سایر دوره ها متمایز می کند ارائه مطالب به صورت تئوری و عملی بوده است و دومی عامل تمایز شرکت عدم رها سازی داوطلب دوره پس از اتمام دوره های آموزشی است و این عامل سبب شده تا افرادی که در روزی داوطلب دوره های شرکت بوده اند روزی دیگر همکار شرکت شده اند. لازم به ذکر است شرکت همواره از استاید برجسته هر رشته برای تدریس بهره جسته است و از جمله دیگر ویژگی های دوره های آموزشی شرکت ایده سازان ارائه مدرک معتبر و مورد تایید علوم پزشکی استان فارس می باشد.

  ساعت کاری

   

  • شنبه تا چهارشنبه : 8.00 صبح - 8.00 عصر
  • پنجشنبه : 8.00 صبح - 4.00 عصر
  • جمعه : 8.00 صبح - 01.00 عصر

  تماس با ما

  آدرس : کیلومتر 5 جاده شیراز-اصفهان خیابان کارآفرین دانشکده داروسازی مرکز رشد بیوتکنولوژی- شرکت دانشبنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت.

  • ایمیل : info@nanojavansanat.ir
  • شماره تماس : 7202-306-0917
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت دانشبنیان مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت می باشد و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت دارای پیگرد قانونی خواهد بود.
  طراحی و پشتیبانی توسط شرکت SpasCo

  Search